ThinkPad Bluetooth Silent Mouse
Part# 4Y50X88822
EAN:0194632481617
Lenovo ThinkPad Silent - Mouse - right and left-handed - blue optical - 3 buttons - wireless - Bluetooth 5.0 - black - retail
Native product specifications. The product description originates from 1WorldSync. Foxway accepts no responsibility for error or misinformation in product descriptions from 1WorldSync.
Product specifications
| Product Description | Lenovo ThinkPad Silent - mouse - Bluetooth 5.0 - black |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | On-the-fly DPI switching, low profile design, Swift Pair, ambidextrous design, scrolling 2-way button |
| Dimensions (WxDxH) | 5.8 cm x 10.7 cm x 2.9 cm |
| Weight | 61 g |
| Package Type | Retail |
| Device Type | Mouse |
| Battery | AA type |
| Connectivity Technology | Wireless - Bluetooth 5.0 |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Detection Technology | Blue optical |
| Movement Resolution | 2400 dpi |
| Colour | Black |
| Orientation | Right and left-handed |
| Performance | Realtime sensitivity switching 800/1600/2400 dpi |
General features
| Device Type | Mouse |
| Orientation | Right and left-handed |
| Width | 5.8 cm |
| Depth | 10.7 cm |
| Height | 2.9 cm |
| Weight | 61 g |
| Colour | Black |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Compliance
| Included Accessories | 1 AA battery |
| Compliant Standards | ANATEL, BSMI, CB, EMC, cTUVus, EN 62471:2008, FCC, IC, ictQATAR, IMDA, JRF, KC, MIC, NCC, SRRC, Subtel, TRA, TUV Mark, WPC |
| Package Type | Retail |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% |
Battery
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 12 months |
Périphérique d'entrée
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth 5.0 |
| Movement Detection Technology | Blue optical |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Resolution | 2400 dpi |
| Performance | Realtime sensitivity switching 800/1600/2400 dpi |
| Features | On-the-fly DPI switching, low profile design, Swift Pair, ambidextrous design, scrolling 2-way button |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 11 cm |
| Shipping Depth | 4 cm |
| Shipping Height | 7.8 cm |
| Shipping Weight | 129 g |
Specifications
The ThinkPad Bluetooth Silent mouse takes a well-worn concept and turns it on its head, delivering a productivity device that doesn"t get in the way of the busy professionals who use it. It sculpted to be comfortable to rest your palm on, with a low-profile, minimalist design that makes the mouse easy to carry and fit into pockets without bulging. Get more done with the blue optical sensor that allows you to work on most surfaces, revolutionary, distraction-free silent buttons, and on-the-fly adjustable DPI controls. Effortlessly pair with up to two devices at once and quickly switch between them with the push of a button, thanks to Bluetooth 5.0 and Microsoft Swift Pair technology.
- Gør det behageligt at arbejde
ThinkPad Bluetooth Silent Mouse er designet til at være komfortabel at hvile din håndflade på med et minimalistisk design, der gør musen nem at transportere og den passer i de fleste lommer uden at bule. - Få mere fra hånden
Hæv din produktivitet til det maksimale niveau med en blå optisk sensor, der giver dig mulighed for at arbejde på næsten enhver overflade, revolutionerende, distraktionsfrie dæmpeknapper og DPI-betjeningsanordninger, der kan justeres øjeblikkeligt. - Praktisk forbindelse
Du kan nemt parre den med op til to enheder på én gang og hurtigt skifte mellem dem med et enkelt tryk på en knap takket være Bluetooth 5.0 og Microsoft Swift Pair-teknologi